ADSL / DSL ve Kablo İnternet ile evde VoIP telefon servisi

Telefon faturanızı en az %50 azaltın.

Evde VoIP (Internet telefon servisi) nasıl çalışır? ev voip  telefon

Dünyanın neresinde olursanız olun, eğer halen hazırda kablo veya DSL İnternet bağlantınız için ücret ödüyorsanız neden bu bağlantınızı heryeri çok daha ucuza hatta BEDAVA aramak için kullanmayasınız?

İnternet Telefon Servisi diğer adıyla VoIP telefon görüşmeleri için kullanılan yeni bir teknolojidir. VoIP in açılımı "Voice over Internet Protocol"dur ve "telefon görüşmeleri için İnternet kullanımı" demenin teknik biçimidir. VoIP teknolojisi standard (analog) telefon görüşmelerini data (dijital) hale getirir ve hızlı Internet bağlantınız üstünden gönderir.

VoIP kullanmak için teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur ve birini aramak herhangi bir standard telefonla aramaktan farksızdır. Ahizeyi kaldırın ve arayacağınız numarayı tuşlayın. Bu kadar basit. Aranmakta aynı basitlikte çalışır. Telefonunuz çalınca ahizeyi kaldırır ve konuşmaya başlarsınız.

VoIP kullanmanın asıl avantajı en basit ve teknik olmayan şekilde şudur - varolan telefon servislerinden çok daha ucuzdur, ve telefonunuza pek çok üstün özellikler kazandırır.

KomTurk İnternet Telefon Servisini Skype ve benzeri uygulamalardan ayıran en büyük özelliği varolan telefonunuzu bugün kullandığınız şekilde kullanmanıza olanak sağlamasıdır. Bilgisayar yok, kulaklık yok, mikrofon yok...

VoIP kullanmak için nelere ihtiyacım var?

Eğer hızlı İnternet bağlantınız varsa, cep telefonu boyutlarında küçük bir VoIP (internet telefon) adaptörü ile standard telefonunuzu kullanıp konuşmaya başlayabilirsiniz.

broadband

Hızlı İnternet bağlantısı evinizde kullandığınız DSL/ADSL, kablo veya leased line İnternet bağlantısına verile addır. Eğer minimum 512kbps/128kbps veya daha hızlı bir bağlantınız varsa bu hız VoIP servisini kullanmak için yeterlidir.

voip product

Küçük ve kolay kurulumlu bir cihaz olan VoIP adaptörü, analog telefon görüşmesini dijital hale çevirir ve dijital sesi İnternet bağlantınız üstünden gönderilir.

VoIP adaptörü ile evinizde varolan standard telefon çok daha fazla özellikleri olan dijital bir telefon haline gelir. VoIP adaptörünü KomTurk'den $49.95'a satın alabilir veya kendi VoIP adaptörünüzü kullanabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Sadece 3 adımda VoIP ile konuşmaya başlayabilirsiniz;

Telefonunuzu VoIP telefon adaptörüne takın.

Adaptörü Kablo/DSL İnternet'inize bağlayın.

Konuşmaya başlayın. Bu kadar basit.

KOMTURK VoIP telefon servisini birkaç dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Arama ücretleri

0 USD per monthKomTurk İnternet Telefon servisinde sadece konuştuğunuz kadar ödersiniz. Aylık ücret yok, vergi, ekstra ödeme yok.

VoIP ile bazı görüşme ücretleri şöyledir

- Türkiye'nin tüm metropolleri için dakikası 3.9 cent (Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Muğla, Samsun, Trabzon) diğer bütün şehirler dakikası 5.9 cent, cep telefonları dakikası 17.9 cent

- Tüm Amerika, Avrupa ve dünyada en çok görüşülen 26 ülke 1.9 cent / dakika, dünyadaki diğer tüm ülkeleri en uygun fiyatlar.

- KomTurk İnternet Telefon servisi kullanıcılarını arasında tüm görüşmeler BEDAVA

Diğer bazı ülkeleri arama maliyeti aşağıdadır.

USA flag A.B.D. 1.9 ¢ /min Italy flag İtalya 1.9 ¢/min
Argentina flag Arjantin 1.9 ¢ - 6.4 ¢ /min Japan flag Japonya 2.9 ¢/min
Germany flag Almanya 1.9 ¢/min Colombia flag Kolombiya, Bogota 2.3 ¢/min
Australia flag Avustralya 1.9 ¢ /min Mexico flag Meksika 1.9 ¢/min
Brazil flag Brezilya 1.9 ¢ - 6.8 ¢ /min Nepal flag Nepal 13 ¢/min
China flag Çin 1.9 ¢/min Pakistan flag Pakistan 3.3 ¢/min
Philippines flag Filipinler 15.2 ¢/min Poland flag Polonya 1.9 ¢/min
France flag Fransa 1.9 ¢/min Romania flag Romanya 2.6 ¢ - 8 ¢ /min
India flag Hindistan 5.4 ¢ - 11.6 ¢ /min Russia flag Rusya 1.9 ¢ - 5.6¢ /min
Iraq flag Irak, Bağdat 3.9 ¢/min Taiwan flag Tayvan 1.9 ¢/min
Iran flag İran 10.5 ¢ /min Ukraine flag Ukranya 11.6 ¢ /min
Israel flag İsrail 1.9 ¢/min Vietnam flag Vietnam 6.6 ¢/min

Tüm fiyatlar için tıklayın.

Sadece $10'lık hesap açıp görüşme yapmaya başlayabilirsiniz (Bu kadarıyla bile ABD, Avrupa ve 26 ülkeyi 5 saatten fazla arayabilirsiniz!)

VoIP servisi ile aranmak

0 US DollarsKomTurk her abonesine diğer KomTurk abonelerinden BEDAVA aranabilmesi için aboneye özel bir VoIP numarası atar. (örnek 555-123-1234). Bu servis için herhangi bir aylık ücret yoktur ancak dünyadaki diğer sabit ve cep telefonu kullanıcıları bu 555-123-1234 formatındaki numaradan sizi arayamazlar.

Eğer dünyadaki her sabit ve cep telefonundan aranmak isterseniz VoIP servisiniz için sanal bir telefon numarası almanız gerekmektedir. Sanal telefon numarası Komturk'den aldığınız VoIP numarasına ilave olarak ikinci gerçek bir telefon numarasının aynı telefonda çalmasıdır.

Şu anda Türkiye numaraları mevcut olmasa da 40'dan fazla istediğiniz bir ülkeden numara verebiliyoruz. Serbestleşme ile gelecekte Türkiye numaraları de verebilme ümidindeyiz.

Sanal Telefon numarasınn avantajları şunlardır ;

1.) Dünyada nerede taşınırsanız taşının telefon numaranızı değiştirmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

2.) Türkiye'de ofis açmadan diledğiniz 30 ülkeden uluslararası telefon numarası alabilir sanki o ülkedeymiş gibi aranabilirsiniz.

3.) Eğer Amerikadaysanız yaşadığınız bölgeye ait alan kodlu telefon numarası almak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz alan kodundan telefon numarası alabilir varolan telefon numaranızı KomTurk'e transfer ederek sanal telefon numarası haline getirebilirsiniz.

 

ABD telefon numarası ile arama ve aranma

residential voip pricingTürkiye'de artık ABD telefon numarası ile aranabilirsiniz.

Eğer Amerika'da yaşıyorsanız dilediğiniz eyaletten yeni bir telefon numarası alabilir hatta varolan telefon numaranızı KomTurk'e transfer edebilirsiniz. Aynı şekilde arayıp aranmaya devam ederek, ABD telefon faturanızı %50 azaltabilirsiniz.

ABD telefon numarası ile aranma veya ABD'de varolan telefon numaranızı KomTurk'e transfer edip kullanma bedeli aylık $6.99 'dır.

Size gelen tüm aramalar BEDAVA. Ayrıca e-mail olarak gelen sesli mesaj, çağrı yönlendirme, konferans görüşme gibi pek çok VoIP özelliği de BEDAVA.

Arama yaparken aylık ücret yok. Dünyanın en hesaplı tarifesiyle sadece konuştuğunuz kadar ödeyin.

Uluslararası telefon numarası ile arama ve aranma

virtual number pricingAmerika'da İngiltere telefon numarasına veya İstanbul'da Almanya, İtalya telefon numarasına sahip olup başka ülkedeki arkadaşlarınızın, ailenizin size lokal numara çevirerek ulaşmasını istermisiniz?

Artık KomTurk'le dilediğiniz 40 ülkeden sanal telefon numarası alabilir ve dünyanın heryerinde bu numara ile aranabilirsiniz.

Uluslarası telefon numarası alabileceğiniz ülkelerin listesini görmek için tıklayın.

Uluslarası telefon numarası ile aranmanın aylık bedeli $15.00 'dır. Size gelen tüm aramalar BEDAVA.

Ayrıca e-mail olarak gelen sesli mesaj, çağrı yönlendirme, konferans görüşme gibi pek çok VoIP özelliği de BEDAVA.

Arama yaparken aylık ücret yok. Dünyanın en hesaplı tarifesiyle sadece konuştuğunuz kadar ödeyin.

Kendi VoIP cihazını kullan

KomTurk size evinizdeki telefon için konfigürasyonu yapılmış VoIP adaptörünü $49.95'e temin edebilir Türkiye dahil dünyanın her ülkesine gönderebilir.

Diğer taraftan SIP (session Initiation Protocol) protkolünü desteklediği sürece dilediğiniz ülkeden satın aldığınız her türlü VoIP yazılımını, VoIP adaptörünü, IP telefonu ve hatta IP PBX telefon santralini de kullanabilirsiniz. video-phone

Örneğin SIP destekli video telefon satın alabilir aranızda ömür boyu görüntülü olarak bedava görüşebilirsiniz.

Kendi VoIP Cihazını Kullan opsiyonu ile dünyada en çok kullanılan pek çok VoIP cihazları için kolay kurulum klavuzları sağlıyoruz

Telefon Kartı servisi ile beraber kullanım

Amerika veya Türkiye'de yaşayan KomTurk VoIP (İnternet Telefon servisi) kullanıcıları evlerinde olmadıkları zaman cep telefonları ile 800'lü Telefon Kartı erişim hattını arayarak aynı hesaplarını arama kartı gibi kullanabilirler ve tüm dünyayı uygun fiyatlara aramaya deva medebilirler.

Şimdi Satın Alın !

Sizde evinizde varolan hızlı İnternet'i telefonunuz için hemen kullanmaya başlayın ve çok daha ucuza görüşün.

Bugün satın almak için tıklayın!

 

satın al

Bütünleşik Telefon Kartı

Amerikada yaşayan KomTurk VoIP kullanıcıları evlerinde olmadıkları zaman cep telefonları ile 800'lü Telefon Kartı erişim hattını arayarak aynı hesaplarını arama kartı gibi kullanabilirler ve tüm dünyayı uygun fiyatlara aramaya deva medebilirler.

Daha fazla bilgi...