Sanal Telefon Numarası Yardım

Sanal telefon numarası nasıl kullanılır?

Diyelim ki İstanbul'da yaşıyorsunuz, ve diyelim ki Londra'da iş ortaklarınız var. KomTurk servisiniz ile alacağınız İngiltere, Londra alan kodlu uluslararası sanal telefon numarası sayesinde iş ortaklarınız bu Londra numarasını çevirdiği zaman İstanbul telefonunuz çalacaktır. Artık Londra'daki iş ortaklarınız sizi ararken Türkiye'yi arama ücreti ödemek zorunda kalmayacak sadece Londra şehir içi arama ücreti ödeyeceklerdir.

Aynı şekilde Almanya'da ABD telefon numarasına veya Avusturalya'da Fransa telefon numarasına, dünyanın her ülkesinde sanal numara verebildiğimiz ülke ve şehirlerden telefon numarasına sahip olabilirsiniz

EĞER HIZLI İNTERNET BAĞLANTINIZ VARSA; herhangi bir VoIP cihazı yada yazılımı ile sanal numaranızı kullanabilirsiniz . Bu durumda size gelen tüm aramalar BEDAVA'dır.

Sanal telefonunuzu KomTurk VoIP servisini kullanabileceğiniz cihaz ve yazılımlar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

EĞER HIZLI İNTERNET BAĞLANTINIZ YOKSA; sanal telefon numaranızı dünyanın herhangi bir yerinedeki ev/iş veya cep telefonuna yönlendirerek kullanabilirsiniz.

Bu durumda her sanal telefon numaranızdan arandığınızda aylık ücret dışında ayrıca yönlendirdiğiniz noktaya erişim tarifesi üstünden yönlendirme ücreti ödersiniz.

Örneğin İngiltere sanal telefon numaranızı Türkiye ev ve ofis telefonlarına yönlendirme ücreti arama tarifemizde olduğu gibi dakikası sadece 3.9 cent'tir. Bu durumda İngitere numaranızdan arandığınızda ve Türkiye İstanbul iş telefonunuzla cevap verdiğinizde öreniğin 10 dakika konuşursanız 3.9 x10 toplam 39 cent varolan hesabınızdan düşecektir.

Yönlendirme ücretini öğrenmek için uluslarası tarifelerimize bakınız.

Sanal telefon numaranızı dilediğiniz anda farklı bir numaraya yönlendirebilir dilediğinizde yönlendirmeyi kaldırıp sesli mesaj veya VoIP servisi ile cevap verebilirsiniz.