Sanal Telefon Numarası

Aileniz, arkadaşlarınız, müşterileriniz dünyanın heryerinden size lokal telefon numarası arayak, şehir içi ücret ödeyerek ulaşsın.

Sanal Telefon Numarası Kullanımı ve fiyatları

ABD Sanal Telefon Numarası ile aranma

Eğer Amerika'da yaşıyorsanız dilediğiniz eyaletten yeni bir telefon numarası alabilir hatta varolan telefon numaranızı KomTurk'e transfer edebilirsiniz. Aynı şekilde arayıp aranmaya devam ederek, ABD telefon faturanızı %50 azaltabilirsiniz.

Tabi Türkiye'de veya başka bir ülkede yaşarken de ABD sanal telefon numarası satın alabilir ve dünyanın her yerinde ABD telefon numarası ile aranabilirsiniz.

Uluslararası Sanal Telefon Numarası ile aranma

Artık sadece ABD telefon numarası değil, dünyanın neresinde olursanız olun 40'dan fazla ülkeden ikinci bir telefon numarasına sahip olabilir, başka ülkelerden lokal numara ile aranabilirsiniz. Amerika'da yaşarken Hong Kong veya Londra telefon numarasına yada İstanbul'da yaşarken Almanya veya Amerika telefon numarasına sahip olabilirsiniz.

Başka ülkede ofis açmadan kartvizitinize Hong Kong, Almanya ve Londra telefon numaralarınızı koyabilirsiniz.

Fiyatlar

Dünyanın her yerinde sanal ABD telefon numarası ile aranma veya ABD'de varolan telefon numaranızı KomTurk'e transfer edip kullanma bedeli aylık $6.99 'dır.

Dünyanın her yerinde ABD dışındaki ülkelerden sanal telefon numarası ile aranmanın aylık bedeli $15'dır ve bir kere için $20 kurulum bedeli vardır. Sanal numara alabileceğiniz şehir ve ülkeleri görebilmek için tıklayınız.

EĞER HIZLI İNTERNET BAĞLANTINIZ VARSA; herhangi bir VoIP cihazı yada yazılımı ile KomTurk hesabınızı kulllandığınızda size gelen tüm aramalar BEDAVA'dır.

Sanal telefonunuzu KomTurk VoIP servisini kullanabileceğiniz cihaz ve yazılımlar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

EĞER HIZLI İNTERNET BAĞLANTINIZ YOKSA; sanal telefon numaranızı dünyanın herhangi bir yerinedeki ev/iş veya cep telefonuna yönlendirerek kullanabilirsiniz.

Bu durumda her sanal telefon numaranızdan arandığınızda aylık ücret dışında ayrıca yönlendirdiğiniz noktaya erişim tarifesi üstünden yönlendirme ücreti ödersiniz.

Örneğin İngiltere sanal telefon numaranızı Türkiye ev ve ofis telefonlarına yönlendirme ücreti arama tarifemizde olduğu gibi dakikası sadece 3.9 cent'tir. Bu durumda İngiltere numaranızdan arandığınızda ve Türkiye İstanbul iş telefonunuzla cevap verdiğinizde öreniğin 10 dakika konuşursanız 3.9 x10 toplam 39 cent varolan hesabınızdan düşecektir.

Yönlendirme ücretini öğrenmek için uluslarası tarifelerimize bakınız.

Sanal telefon numaranızı dilediğiniz anda farklı bir numaraya yönlendirebilir dilediğinizde yönlendirmeyi kaldırıp sesli mesaj veya VoIP servisiyle de cevap verebilirsiniz.

Diğer Özellikler

Sanal Telefon numarası ile e-mail olarak gönderilebilinen sesli mesaj, çağrı yönlendirme, konferans görüşme gibi pek çok VoIP özelliği de BEDAVA'dır .

Eğer VoIP servisiniz yoksa ve örneğin sadece KomTurk Telefon Kartı servisini kullanıyorsanız yine sanal telefon numarası satın alıp varolan cep veya ev telefonunuza yönlendirerek kullanabilirsiniz.

Sanal Telefon numarasının bazı diğer avantajları şunlardır ;

1.) Dünyada nerede taşınırsanız taşının telefon numaranızı değiştirmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

2.) Başka ülkede ofis açmadan dilediğiniz 40 ülkeden uluslararası telefon numarası alabilir sanki o ülkede ofisiniz varmış gibi aranabilirsiniz.

3.) Eğer Amerikadaysanız yaşadığınız bölgeye ait alan kodlu telefon numarası almak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz alan kodundan telefon numarası alabilir varolan telefon numaranızı KomTurk'e transfer ederek sanal telefon numarası haline getirebilirsiniz.

Sanal Telefon Numarası Alabileceğiniz Ülkeler

Şu anda uluslararası telefon numarası verebildiğimiz ülkeler aşağıdadır. Yeni ülke telefon numaraları sürekli eklenmektedir ve bu liste güncellenmektedir.

AMERİKA: Arjantin, Brezilya, Kanada, Şili, Meksika, Peru, ABD

AVRUPA, ORTADOĞU VE AFRİKA: Almanya, Avusturya, Bahreyn, Bulgaristan, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, El Salvador, Estonya, Finlandiya, Fransa, Güney Kıbrıs, Hirvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İtalya, İsveç, İsviçre, Letonya, Litvanya, Luksemburg, Norveç, Pakistan, Polonya, Romanya, Slovakya, Slovenya

ASYA, PASİFİK: Australya, Yeni Zelanda, Singapur

Sanal numara verebildiğimiz tüm ülke ve şehir kodlarını görmek için tıklayın

 

satın al

Kendi VoIP Cihazını Kullan

KomTurk VoIP ile SIP (session Initiation Protocol) desteklediği sürece dilediğiniz ülkeden satın aldığınız her türlü VoIP yazılımını, VoIP adaptörünü, IP telefonu ve hatta IP PBX telefon santralini kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ...