Telefon Kartı Diğer Sorular

Bu sayfalarda Telefon Kartı servisini kullanırken tüm sık sorulan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın...

Telefon Kartı Özellikleri

PINsiz Arama

KomTurk telefon kartı diğer telefon kartlarından farklı olarak hesabınız kullanırken her defasında uzun PIN numarası girmeden arama yapmanıza olanak sağlar.

Bu amaçla PINsiz arama için kullandığınız telefonu sistemimize tanıtmanız yeterlidir. 800'lü numaramızı aradığınızda sistemimiz arayan telefon numarası gözüktüğünde sizi tanıyacak ve PIN numarası sormadan direk hesabınızda kalan miktarı bildirecektir. (Sistemimiz gizli numaraları tanıyamaz ve bu yüzden aradığınız telefonun numarası gözükmeli, Caller ID açık olmaldır.)

PINsiz arama için ABD ve Türkiye'de kayıtlı arama telefon numaralarınızı ONLINE SATIN AL adımlarında sisteme tanıtabileceğiniz gibi satın alma işlemlerini tamamladıktan sonra HESABIM bölümüne girip "Telefon Kartı" linkinden de kaydedebilirsiniz veya değiştirebilirsiniz.

Hızlı Arama (Speed Dial)

KomTurk telefon kartında 10 numaraya kadar hızlı arama özelliği ile sık sık aradıklarınızı tek tuşla arama imkanı sunar.

Hızlı arama özelliğini web sayfamızda Hesabım kısmına girip "Özellikler / Giden Aramalar" linkinde aktive edebilir dilediğiniz tek tuşla arayacağınız numaraları burada kaydedebilirsiniz.

Otomatik Tahsilat Opsiyonu

Hesabınız dilediğiniz zaman kapatabileceğiniz Otomatik Tahsilat opsiyonu ile açılmaktadır. Bu opsiyon ile bakiyeniz $2.00 ın altına düştüğünde, kredi kartınızdan otomatik olarak $10.00 tahsil edilip kalan kredinize eklenecektir. Böylelikle her zaman bakiyenizde görüşme yapabilmemiz için yeterli krediniz bulunacaktır. Kredi kartınız geçerli olduğu sürece bakiye yetersizliğinden görüşmeleriniz kesilmeyecektir.

Otomatik Tahsilatı opsiyonunu kapatmak istereniz satın alma işlemini tamamladıktan sonra Hesabım kısmında "Kredı Satın Alma" linkinden kapatabilirsiniz. Bu durumda hesabınızda $0 kalana kadar görüşme yapabilirsiniz ancak sonrasında kredi ekleyene kadar hesabınız görüşmelere kapatılacaktır.

Online Hesap Yönetimi

Hesabım bölümünde görüşme sürelerini aradığınız/aranılan numaraları gerçek zamanlı olarak görebilir, kredi kartı bilgilerinizi değiştirebilir, diğer özellikleri aktive hale getirebilirsiniz.

Tavsiye Et Kazan

Tavsiye edin, hem siz hem arkadaşınız 1,5 SAAT bedava kazansın. Ne kadar çok kişiyi KomTurk üyesi yaparsanız o kadar çok konuşma süresi kazanın.

Detaylı bilgi için tıklayın !