Telefon Kartı Nasıl Çalışır?

 

 

 

 

Telefon Kartı ile 3 adımda hemen ucuza görüşmeye başlayabilirsiniz

Yurtdışında kayıtlı ev veya cep telefon numaranızı online satın alırken PINsiz arama için sisteme kaydedin veya satın alma sonrasında e-mail ile PIN numaranızı alın.

Eğer PINsiz arama için bazı telefon numaralarınızı kaydetmediyseniz veya değiştirmek isterseniz Hesabım bölümüne girip "Telefon Numaralarım" linkinden yeni numaralarınızı kaydedebilirsiniz veya numaraları değiştirebilirsiniz.

Yaşadığınız ülkedeki telefon kartı erişim numaramızı arayın.

Yaşadığınız ülkedeki telefon kartı erişim numarasını öğrenmek için tıklayın.

Hesabınızda kalan krediyi duyduktan sonra dilediğiniz numarayı tuşlayın ve konuşmaya başlayın.

Telefon numaraları aranacak numaranın başına 00 veya 011 girmeden direk ülke kodu+ alan kodu+ telefon numarasi şeklinde çevirilmelidir.

Türkiye'yi arama için örnek 902122758899 #

ABD'yi arama için örnek 19253955200 #

Almanya'yı arama için örnek 4921142221084 #

Hızlı Arama (Speed Dial)

KomTurk telefon kartında 10 adet numaraya kadar hızlı arama özelliği ile sık sık aradıklarınızı tek tuşla çevirme imkanı sunar.

Hızlı arama özelliğini web sayfamızda Hesabım kısmına girip "Özellikler / Giden Aramalar" linkinde aktive edebilir dilediğiniz tek tuşla arayacağınız numaraları burada kaydedebilirsiniz.

Otomatik Tahsilat Opsiyonu

Hesabınız dilediğiniz zaman kapatabileceğiniz Otomatik Tahsilat opsiyonu ile açılmaktadır. Bu opsiyon ile bakiyeniz $2.00 ın altına düştüğünde, kredi kartınızdan otomatik olarak $10.00 tahsil edilip kalan kredinize eklenecektir. Böylelikle her zaman bakiyenizde görüşme yapabilmemiz için yeterli krediniz bulunacaktır. Kredi kartınız geçerli olduğu sürece bakiye yetersizliğinden görüşmeleriniz kesilmeyecektir.

Otomatik Tahsilatı opsiyonunu istediğiniz anda kapatabilirsiniz.

Otomatik Tahsilatı opsiyonunu kapatma işlemini Hesabım kısmında "Kredi Satın Alma" linkinde yapabilirsiniz. Bu durumda hesabınızda $0 kalana kadar görüşme yapabilirsiniz ancak sonrasında manuel olarak kredi ekleyene kadar hesabınız görüşmelere kapatılacaktır.

Online Hesap Yönetimi

Hesabım bölümünde görüşme sürelerini aradığınız/aranılan numaraları gerçek zamanlı olarak görebilir, kredi kartı bilgilerinizi değiştirebilir, diğer özellikleri aktive hale getirebilirsiniz.

Telefon Kartının diğer özellikleri

KomTurk hesabınızın özellikleri sadece PINsiz arama, hızlı arama, otomatik tahsilat değildir. 40+ ülkeden sanal telefon numarası ile aranabilir, sesli mesaj, çağrı yönlendrime gibi daha pek çok özelliğini kullanabilirsiniz.

Ayrıca tavsiye et kazan ile hem siz hem arkadaşlarınız ücretsiz görüşme için kredi kazanabilirsiniz.

Tüm Telefon Kartı özelliklerini öğrenmek için tıklayın!

Şimdi Satın Alın !

Sizde sadece $10'lık hesap açıp hemen Telefon Kartı kullanmaya başlayın ve çok daha ucuza görüşün.

Bugün satın almak için tıklayın!

 

satın al

VoIP Direkt

KomTurk Telefon Kartı yerine VoIP Direkt servisini kullanarak telefon kartı erişim numarası çevirmeden direkt arama yapabileceğinizi biliyormuydunuz?

Detaylı için tıklayın..