Marketten aldığınız ucuz arama kartı ile karşılaştırın.

Gizli masraf yok

Marketlerde $5'a 700 dakika gibi hiç umulmayacak kadar iyi fiyatlarla arama kartları bulmanız mümkündür. Ancak bu kartlar da söylenen rakamlar gerçek olsa her 3 ayda bir kere $5-10'lık kart almanız yeterli olurdu.

Marketten aldığınız her 9 kartın 8'i size yazandan çok daha az dakika ile görüşme olanağı sağlayacaktır.

Bu kartlarla görüşme yapmaya başladığınızda farkedersiniz ki yüzde 30'lara varan vergiler (yüzde 30 ne vergisi olabilir ki?) bağlantı ücreti, kapandı ücreti, haftalık bakım ücreti, 3 dakikalik arttırımlar ile karşılaşmanız işten bile değildir.

KomTurk ile sadece konuştuğun kadar öde

Online telefon kartı hem daha kolay hem daha hızlıdır. PIN numarası girmeden arama yapabilir, tüm arama yaptığınız yerleri süreyi herzaman online görebilirsiniz. Otomatik tahsilat opsiyonu ile isterseniz tekrar tekrar kart almadan sürekli görüşme yapabilmek için hesabınızda kredi olmasını sağlarsınız.

Ekstra ücret yok

Sizlere en iyi fiyatı vaadetmiyoruz. 14 dakika konuşursanız 14 dakika ücreti ödeyeceğiniz vaadediyoruz. Herşey dahil. Olması gerektiği gibi. Maliyeti $6 olan görüşmeyi $5 diyenlerin $7-8'a satana haksızlık yaptığın, ve sizleri de aldattığını söylüyoruz.

KomTurk Telefon Kartı servsinin kalitesinden memnun kalacağınızdan o kadar eminiz ki 10 dakika BEDAVA deneme şansı veriyoruz.

Hemen 10 dakika bedava görüşmek için tıklayın !

NOT: Bedava deneme servisi sadece ABD'de geçerlidir.

 

satın al

VoIP Direkt

KomTurk Telefon Kartı yerine VoIP Direkt servisini kullanarak telefon kartı erişim numarası çevirmeden direkt arama yapabileceğinizi biliyormuydunuz?

Detaylı için tıklayın..