Diğer online telefon kartı firmaları ile karşılaştırın

Mükemmel ses kalitesi.

Müşteri anketlerimiz bizi doğruluyor ki biz bu işi iyi yapıyoruz.

Müşterilerimiz %90'ı arkadaşlarına servisimizi tavsiye ediyor.

Bizler sadece Türkiye değil dünyanın tüm ülkeleri için mükemmel ses kalitesi sunuyoruz. Görüşme yapmadığınız kredi için 30 gün para iadesi garanti ediyoruz çünkü servisimizden memnun kalacağınızdan eminiz.

Ekstra ücret yok

Sizlere en iyi fiyatı vaadetmiyoruz. 14 dakika konuşursanız 14 dakika ücreti ödeyeceğinizi vaadediyoruz. Herşey dahil. Olması gerektiği gibi. Maliyeti $6 olan görüşmeyi $5 diyenlerin $7-8'a satana haksızlık yaptığını, ve sizleri de bir şekilde aldattığını söylüyoruz.

Düşmeyen telefonlarda kredi iadesi

Bazen bazı telefon numaraları düşmeyebilir. Türkiye için değil belki ama Afrika örneğin, bazı ülkelerde cep telefonları örneğin. Eğer hesabınzda görüşme yapamamış olmanıza rağmen 1 dakika görüşme yapmış gözüküyorsanız tarafımıza bildirin görüşme ücretini kredinize iade edelim.

Bedava Deneyin

KomTurk Telefon Kartı servisinin kalitesinden memnun kalacağınızdan o kadar eminiz ki 10 dakika BEDAVA deneme şansı veriyoruz.

Hemen 10 dakika bedava görüşmek için tıklayın !

NOT: Bedava deneme servisi sadece ABD'de geçerlidir.

satın al

Servisimizi Karşılaştırın:

VoIP Direkt

KomTurk Telefon Kartı yerine VoIP Direkt servisini kullanarak telefon kartı erişim numarası çevirmeden direkt arama yapabileceğinizi biliyormuydunuz?

Detaylı için tıklayın..