Telefon kartını direk uluslararası arama yapma ile karşılaştırın.

Telefon kartı ile uluslararası daha ucuza görüşün

Cep telefonunuzdan veya Türk Telekom ile Almanya'ya de bir cep telefonu aradınız. Hemen düştü. Ses kalitesinde problem yoktu. Herşey gayet güzeldi. Sonra telefon faturanız geldi Bu görüşme ile yeni bir cep telefonu alabilirdiniz :) Şimdi İnternet'te Almanya'yı aramak için daha ucuz bir yol arıyorsunuz.

Telefon Kartı ile sürpriz telefon faturası gelmez.

Kullanması Kolay

Telefon kartları ile kesinlikle daha ucuza ararsınız. Ancak problem çoğunun karmaşık olması, kartı almak bulmak zor olmasıdır. Artık online telefon kartları ile hemen Internet'ten satın alabilir hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. PIN numarası girmek yok, satın almak için markete gitmek yok.

Ucuz Tarife

Müşterilerimiz adına aradıkları her yer için yüzbinlerce dakikayı toptan aldığımız için size en ucuz tarifeyi sunabiliyoruz

Ekstra ücret yok

Sizlere en iyi fiyatı vaadetmiyoruz. 14 dakika konuşursanız 14 dakika ücreti ödeyeceğiniz vaadediyoruz. Herşey dahil. Olması gerektiği gibi. Maliyeti $6 olan görüşmeyi $5 diyenlerin $7-8'a satana haksızlık yaptığını, ve sizleri de aldattığını söylüyoruz.

KomTurk Telefon Kartı servsinin kalitesinden memnun kalacağınızdan o kadar eminiz ki 10 dakika BEDAVA deneme şansı veriyoruz.

Hemen 10 dakika bedava görüşmek için tıklayın !

NOT: Bedava deneme servisi sadece ABD'de geçerlidir.

satın al

VoIP Direkt

KomTurk Telefon Kartı yerine VoIP Direkt servisini kullanarak telefon kartı erişim numarası çevirmeden direkt arama yapabileceğinizi biliyormuydunuz?

Detaylı için tıklayın..