VoIP Direkt

Her telefondan tüm uluslararası görüşmeler çok ucuz.

VoIP Direkt nedir?

VoIP Direkt servisi, telefon kartı servisinin teknolojik bir gelişimidir ve telefon kartı servisini kullanmaktan çok daha kolaydır.

Örneğin siz San Francisco'da yaşıyorsunuz ve annenizi İzmir'de cep telefonundan aramak istiyorsunuz. Annenizin cep telefonu +90 532 123 1234'ü sisteme kaydediyorsunuz, sistem size yaşadığınız San Francisco şehrinden 415 555 1234 gibi lokal bir numara veriyor.

VoIP DirektBu numarayı cep telefonunuza annenizin ikinci numarası olarak kaydediyorsunuz ve annenize Türkiye cep telefonundan ulaşmak istediğinizde artık San Francisco numarasını çevirerek arıyorsunuz. Bu kadar basit.

Her Türkiyede arayacağınız yakınınız için ayrı lokal bir numara alabilirsiniz.

800'lü telefon kartı erişim numarası aramak yok, PIN numarası yok. Her defasında markete gidip yeni kart almak yok.

Tüm VoIP (Internet telefon servisi) kullancıları aynı hesaplarını VoIP Direkt servisiyle de kullanmaya devam edebilmektedirler.

VoIP Direkt servisini kullanabileceğiniz ülkeler

Şu anda VoIP Direkt servisi ile lokal numaralar alabileceğiniz ülkeler aşağıdadır. Yeni VoIP Direkt ülkeleri sürekli eklenmektedir ve bu liste güncellenmektedir.

AMERİKA: ABD, Meksika, Kanada

AVRUPA, ORTADOĞU: Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İtalya, İsveç, İsviçre, Macaristan, Yunanistan

ASYA, PASİFİK: Avustralya

Bu ülkeler dışında yaşıyorsanız da cepten VoIP veya geri aranma servisimizi kullanabilirsiniz.

VoIP Direkt Kullanımı

VoIP Direkt ile 3 adımda hemen ucuza direkt arama yapmaya başlayabilirsiniz

Servisimizi online satın aldıktan sonra Hesabım bölümüne girip "VoIP Direkt" linkinde Türkiye'de yaşayan yakınınızın numarasını sisteme kaydedin.

Sistemde yaşadığınız yeri seçin ve yakınınızın numarasını direkt arayabilmeniz verilen lokal numarayı cep telefonunuza kaydedin.

Cebinize kaydettiğiniz lokal numarayı çevirin ve Türkiye'deki yakınınızla direkt ve ucuza görüşmeye başlayın.

En sık arama yaptığınız 5 kişi için 5 ayrı lokal numara alabilirsiniz bu kontakları dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Ayrıca sisteme kaydetmediğiniz kontakları yine bütünleşik telefon kartı sistemi üzerinden önce erişim numarasını çevirerek de arama yapmaya devam edebilirsiniz.

Görüşme Ücretleri

Diyelim ki Almanya'da yaşıyorsunuz ve VoIP Direkt servisi ile cep telefonunuzdan Türkiye'de ailenizi aramak istiyorsunuz.

Servisimizi satın aldıktan sonra sistemimize Turkiye'de arayacağınız numarayı kaydettiniz ve biz de size direkt arama yapabilmeniz için Almanya'da Frankfurt şehrinden lokal bir numara verdik. Cep telefonunuzdan Frankfurt numarasını çevirdiniz, Türkiye'deki telefon çaldı ve konuşmaya başladınız.

Siz Almanya'da sahip olduğunuz cep telefonunuzdan verdiğimiz Frankfurt numarasını çevirdiğinizde Almanya'daki cep telefonu şirketinize sadece Frankfurt şehrini arama bedeli ödersiniz.

VoIP Direkt servisine eğer Türkiye'de sabit bir hattı kaydettiyseniz KomTurk'e de ayrıca 4.9 cent ödersiniz. Eğer Türkiye'de bir cep telefonu numarası kaydettiyseniz KomTurk'e 16.9 cent ödersiniz.

Sonuç olarak bu konuşmada Türkiye'yi arama toplam maliyetiniz yaşadığınız ülkedeki bir şehirde lokal bir numarayı arama ücreti ve KomTurk tarifesiyle Türkiye'yi arama ücretinin toplamı olur.

Bu toplam ücret Almanya cep telefonunuzdan direkt Türkiye'yi aramaktan herzaman çok daha ucuzdur ve ayrıca VoIP Direkt ile cep telefonu kullanım alışkanlığınızı değiştirmek zorunda kalmazsınız. Kontaklarınızdan arayacağınız kişiyi seçin ve direkt arayın.

Almanya'da Frankfurt numarası örneğini, İngiltere'de Londra numarası, ABD'de New York numarası veya Avustralya'da Sydney numarası gibi düşünebilirsiniz..

VoIP Direkt ile başka ülkeleri arama bedelini de aşağıda veya daha detaylı olarak tarifeler linkinde bulabilirsiniz.

Tarifeler

KomTurk VoIP servisleri ile görüşme tarifelerimiz dakikası 1.9 cent'ten tüm Amerika, Avrupa ve dünyada en çok görüşülen 26 ülkeyi aramanıza olanak sağlar.

Türkiye'de tüm metropolleri (Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Muğla, Samsun, Trabzon) dakikası 3.9 cent'e diğer tüm şehirleri 5.9 cent'e, cep telefonlarını 17.9 cent'e arayabilirsiniz.

VoIP Direkt ile yaptığınız aramalarda bu fiyatlar lokal numara maliyeti bedeli ile dakikası sadece 1 cent daha fazladır. Yani VoIP Direkt ile Türkiye metropolleri maliyeti 4.9 cent cep telefonları maliyeti 16.9 cent'dir.

Sadece VoIP Direkt hesabınız olsa bile dilediğiniz zaman VoIP cihazı kullanarak veya PC VoIP yazılımını bilgisayarınıza indirerek bilgisayarınız üstünden VoIP servisleri ile 1 cent daha ucuza konuşabilirsiniz.

VoIP hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

VoIP ile bazı ülkeleri arama maliyeti aşağıdadır.(VoIP Direkt fiyatları 1 cent fazladır)

USA flag A.B.D. 1.9 ¢ /min Italy flag İtalya 1.9 ¢/min
Argentina flag Arjantin 1.9 ¢ - 6.4 ¢ /min Japan flag Japonya 2.9 ¢/min
Germany flag Almanya 1.9 ¢/min Colombia flag Kolombiya, Bogota 2.3 ¢/min
Australia flag Avustralya 1.9 ¢ /min Mexico flag Meksika 1.9 ¢/min
Brazil flag Brezilya 1.9 ¢ - 6.8 ¢ /min Nepal flag Nepal 13 ¢/min
China flag Çin 1.9 ¢/min Pakistan flag Pakistan 3.3 ¢/min
Philippines flag Filipinler 15.2 ¢/min Poland flag Polonya 1.9 ¢/min
France flag Fransa 1.9 ¢/min Romania flag Romanya 2.6 ¢ - 8 ¢ /min
India flag Hindistan 5.4 ¢ - 11.6 ¢ /min Russia flag Rusya 1.9 ¢ - 5.6¢ /min
Iraq flag Irak, Bağdat 3.9 ¢/min Taiwan flag Tayvan 1.9 ¢/min
Iran flag İran 10.5 ¢ /min Ukraine flag Ukranya 11.6 ¢ /min
Israel flag İsrail 1.9 ¢/min Vietnam flag Vietnam 6.6 ¢/min

Tüm fiyatlar için tıklayın.

Ekstra ödeme yok

KomTurk VoIP Direkt diğer telefon kartlarının sadece en avantajlı yanını kullanır - kolay ve ucuz arama.

Diğer akla gelecek tüm dezavantajları yokeder - Örneğin erişim numarası arama mecburiyeti, gizli veya anlaşılmaz ekstra ücretler, 1 dakika görüşmeyi 3 dakikaya yuvarlayan garip hesaplama metodları, uzun PIN numaraları, kredi bittiğinde her defasında markete gitme mecburiyeti.

Üstüne üstlük sadece İnternet ile sahip olabileceğiniz bazı ekstra avantajlar sağlar - otomatik kredi ekleme opsiyonu, tüm görüşmelerinizi online görebilme, aynı hesabı daha ucuza PC VoIP veya VoIP cihazı ile kullanma imkanı gibi.

Sonuçta daha ucuza daha üstün özellikleri olan bir telefon kartına sahip olacaksınız.

VoIP veya Telefon Kartı Ödemeleri Ne kadar ?
Abone olma bedeli yok
Haftalık ödeme yok
Aylık ödeme yok
Aktivasyon için ödeme yok
Servis kullanım bedeli yok
Vergiler yok
Görüşme yuvarlama süresi 1 dakika
Bağlantı ödemesi yok
Yıllık Ödeme yok
İptal Ödemesi yok
Başka gizli ödeme yok
VoIP Direkt lokal numara bedeli 1¢/ dk

Bütünleşik Telefon Kartı Servisi

VoIP Direkt sistemine kaydetmediğiniz kontakları bütünleşik telefon kartı sistemi üzerinden önce erişim numarasını çevirerek de aynı fiyatlarla arama yapmaya devam edebilirsiniz.

Bütünleşik telefon kartı servisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Şimdi Satın Alın !

Sizde sadece $10'lık hesap açıp hemen Telefon Kartı kullanmaya başlayın ve çok daha ucuza görüşün.

Bugün satın almak için tıklayın!

 

satın al

Bütünleşik Telefon Kartı

VoIP Direkt kullanıcıları kaydetmedikeleri kontakları Telefon Kartı erişim hattını arayarak aynı hesaplarını telefon kartı gibi kullanabilirler ve tüm dünyayı aynı fiyatlara aramaya devam edebilirler.

Daha fazla bilgi...