Telefon Numarası Taşınabilirliği

Telefon numaranızı değiştirmeyin. ABD telefon numaranızı KomTurk'e transfer edin.

Amerika telefonları için telefon numarası transferi

ABD'de telefon numarası taşınabilirliği söz konusu olduğu için, telefon servisi aldığınız firmayı değiştirdiğiniz için telefon numaranızı değiştirmek zorunda değilsiniz.

KomTurk'ün telefon numarası verdiği ABD alan kodlarından birinde yaşıyorsanız büyük olasılıkla telefon numaranızı da KomTurk'e transfer edebilirsiniz. Telefon numaranızı transfer ettikten sonra aylık ödeyeceğiniz sadece $6.99. Size gelen tüm aramalar BEDAVA.

Artık eski telefon şirketinizi iptal edebilirsiniz. Alacağınız ABD telefonu ile sadece aranamakla kalmaz telefonunuza pek çok yeni özellik de kazandırırsınız. E-mail ile gelen sesli mesaj, çağrı yönlendirme, caller ID ve daha pek çok özellik bedava.

Transfer Nasıl Gerçekleştirilir?

1.) Telefon numaranızı transfer edip edemiyeceğinizi öğrenmek için hesabım kısmına girerek konu ile ilgili yardım talebinde bulunun.

2.) KomTurk'den transfer edilebilir teyidi aldıktan sonra, transfer etmek istediğiniz telefon numaranız, adınız ve adresiniz olan son telefon faturanızı bulun.

3.) Size göndereceğimiz telefon numarası transferi yetki belgesini doldurun ve imzalayıp, telefon faturası ile birlikte tarafımıza fakslayın.

NOT: Transfer en az birkaç iş günün içinde gerçekleşip 30 güne kadar da uzayabilir. KomTurk sizi sürekli olarak e-mail yolu ile gelişmelerden haberdar edecektir.

İnternet'e DSL ile mi bağlısınız?

İnternet'e DSL ile bağlı olan müşterilerimizin durumu farklıdır, çünkü hızlı İnternet bağlantıları için varolan telefon numaralarını kullanmak zorundadırlar.

Bu durumda müşteriler öncelikle DSL bağlantılarını sağladıkları telefon numarasını başka bir numaraya transfer edip, daha sonra transfer etmek istedikleri telefon numarasının KomTurk'e transferini gerçekleştirebilirler.

İkinci bir yol ise hızlı İnternet bağlanıtısı için DSL yerine kablo İnternet bağlantısı kullanmaktır.

Her iki şekilde de KomTurk telefon numarası transferini gerçekleştirebilir. Bu adımları uygulamadan önce KomTurk'den numaranızın transfer edilir olup olmadığını öğrenmeniz gerekir.

Telefon numarası transfer edilemez ise ne yapabiliriz?

Eğer telefon numaranız transfer edilemez bir numara ise KomTurk size ücretsiz olarak dilediğiniz alan kodlu yeni bir telefon numarası sağlayacaktır. Yine de eski numaranızı kullanmaya devam etmek isterseniz, bu numarayı sadece aranmak için minimum servis bedeli ile kullanarak KOMTURK VoIP servislerini ise çok daha uygun fiyatla arama yapmak için kullanabilirsiniz.

satın al

Sanal Telefon Numaraları

Artık dünyanın neresinde olursanız olun 30 ülkeden ikinci bir telefon numarasına sahip olabilir, başka ülkelerden lokal numara ile aranabilirsiniz.

Daha fazla Bilgi ...