Sanal Telefon Numarası Yardım

Sanal numaraların fiyatları nedir? Yönlendirme ücretlendirmesi nasıl hesaplanır? Tarifeleri nerede bulabilirim?

ABD Telefon numarası $6.99 /aylık

Dünyanın her yerinde sanal ABD telefon numarası ile aranma veya ABD'de varolan telefon numaranızı KomTurk'e transfer edip kullanma bedeli aylık $6.99 'dır.

Uluslararası Sanal Telefon Numarası $15.00 /aylık

Dünyanın her yerinde ABD dışındaki ülkelerden sanal telefon numarası ile aranmanın aylık bedeli $15'dır ve bir kere için $20 kurulum bedeli vardır. Sanal numara alabileceğiniz şehir ve ülkeleri görebilmek için tıklayınız.

Diğer Ödemeler

EĞER HIZLI İNTERNET BAĞLANTINIZ VARSA; herhangi bir VoIP cihazı yada yazılımı ile KomTurk hesabınızı kulllandığınızda, aylık bedel dışında ekstra hiçbir ücret yoktur ve size gelen tüm aramalar BEDAVA'dır.

Sanal telefonunuzu KomTurk VoIP servisini kullanabileceğiniz cihaz ve yazılımlar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

EĞER HIZLI İNTERNET BAĞLANTINIZ YOKSA; sanal telefon numaranızı dünyanın herhangi bir yerinedeki ev/iş veya cep telefonuna yönlendirerek kullanabilirsiniz.

Bu durumda her sanal telefon numaranızdan arandığınızda aylık ücret dışında ayrıca yönlendirdiğiniz noktaya erişim tarifesi üstünden yönlendirme ücreti ödersiniz.

Örneğin İngiltere sanal telefon numaranızı Türkiye ev ve ofis telefonlarına yönlendirme ücreti arama tarifemizde olduğu gibi dakikası sadece 3.9 cent'tir. Bu durumda İngitere numaranızdan arandığınızda ve Türkiye İstanbul iş telefonunuzla cevap verdiğinizde öreniğin 10 dakika konuşursanız 3.9 x10 toplam 39 cent varolan hesabınızdan düşecektir.

Yönlendirme ücretini öğrenmek için uluslarası tarifelerimize bakınız.

Sanal telefon nuamranızı dilediğiniz anda farklı bir numaraya yönlendirebilir diledğinizde yönlendirmeyi kaldırıp sesli mesaj veya VoIP servisi ile cevap verebilirsiniz.