Telefon Kartı Özellikleri

PINsiz Arama

KomTurk telefon kartı diğer telefon kartlarından farklı olarak hesabınız kullanırken her defasında uzun PIN numarası girmeden arama yapmanıza olanak sağlar.

Bu amaçla PINsiz arama için kullandığınız telefonu sistemimize tanıtmanız yeterlidir. Telefon kartı erişim numaramızı aradığınızda sistemimiz arayan telefon numarası gözüktüğünde sizi tanıyacak ve PIN numarası sormadan direk hesabınızda kalan miktarı bildirecektir. (Sistemimiz gizli numaraları tanıyamaz ve bu yüzden aradığınız telefonun numarası gözükmeli, Caller ID açık olmaldır.)

PINsiz arama için ABD ve Türkiye'de kayıtlı arama telefon numaralarınızı ONLINE SATIN AL adımlarında sisteme tanıtabileceğiniz gibi satın alma işlemlerini tamamladıktan sonra HESABIM bölümüne girip "Telefon Numaralarım" linkinden de kaydedebilirsiniz veya değiştirebilirsiniz.

Sanal Uluslararası Telefon Numarası

Artık dünyanın neresinde olursanız olun 30 ülkeden ikinci bir telefon numarasına sahip olabilir, başka ülkelerden lokal numara ile aranabilirsiniz. Amerika'da yaşarken Hong Kong veya Londra telefon numarasına yada İstanbul'da yaşarken Almanya veya Amerika telefon numarasına sahip olabilirsiniz.

Sanal Telefon Numarasını KomTurk Telefon Kartı ile kullanmak için bu numarayı varolan cep veya ev telefonunuza yönlendirmeniz gerekmektedir. Bu durumda arandığınızda ekstra olarak arama tarifemiz üstünden yönlendirme ücreti ödersiniz.

Örneğin ABD ev ve cep telefonlarına yönlendirme ücreti arama tarifemizde olduğu gibi dakikası sadece 1.9 cent'tir.

Uluslararası Sanal telefon numarası kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Telefon Kartı servisini cep telefonundan kullanabilir miyim?

KomTurk Telefon Kartı hesabınızla yaşadığınız ülkede bulunan her ev, iş telefonu olduğu gibi cep telefonunzdan da arama yapabilirsiniz.

Tavsiye Et Kazan

Tavsiye edin, hem siz hem arkadaşınız 1,5 SAAT bedava kazansın. Ne kadar çok kişiyi KomTurk üyesi yaparsanız o kadar çok konuşma süresi kazanın.

Detaylı bilgi için tıklayın !

Şimdi Satın Alın !

Sizde sadece $10'lık hesap açıp hemen Telefon Kartı kullanmaya başlayın ve çok daha ucuza görüşün.

Bugün satın almak için tıklayın!

 

satın al

VoIP Direkt

KomTurk Telefon Kartı yerine VoIP Direkt servisini kullanarak telefon kartı erişim numarası çevirmeden direkt arama yapabileceğinizi biliyormuydunuz?

Detaylı için tıklayın..